Solidne fundamenty wiedzy o nieruchomościach i budowie domów

Nowy oczyszczacz powietrza Sharp

Smog stał się bezsprzecznie jednym z największych zagrożeń dla środowiska naturalnego. Zawarte w nim szkodliwe substancje destrukcyjnie wpływają na nasze organizmy, powodując szereg poważnych chorób. Jak uchronić się przed działaniem smogu? Zdecydowanie jednym z najskuteczniejszych rozwiązań będzie kupno odpowiedniego oczyszczacza powietrza.

 

Jak działają oczyszczacze powietrza?

 

Podstawowym zadaniem oczyszczaczy powietrza jest usuwanie z naszego najbliższego otoczenia różnego rodzaju zanieczyszczeń i alergenów, takich jak m.in. roztocza i pyłki.

O skuteczności danego oczyszczacza powietrza świadczy jakość filtra, który ma za zadanie usuwać zanieczyszczenia. Niezwykle istotny jest również wentylator urządzenia, odpowiada on bowiem za właściwą cyrkulację powietrza.

Rynek oczyszczaczy powietrza stale się rozwija, a ich producenci prześcigają się w coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązaniach, które mają za zadanie zapewnić najwyższy komfort użytkowania i co najważniejsze – odczuwalną poprawę jakości powietrza. W tym celu tworzone są urządzenia znacznie efektywniejsze − zapewniające wielostopniową, a co za tym idzie dokładniejszą, filtrację powietrza.

Wyróżniamy następujące rodzaje oczyszczaczy powietrza:

  • na smog,
  • dla alergików,
  • jonizatory powietrza,
  • z nawilżaczem powietrza.

 

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

 

Wybór odpowiedniego oczyszczacza powietrza to ważna decyzja, dlatego warto wybierać urządzenia oferowane przez uznane marki, gdyż wyróżniają się one wysoką jakością produktów. Jedną z nich jest ceniona na całym świecie firma Sharp. Tym samym, wybierając oczyszczacz powietrza, warto wziąć pod uwagę ich najnowszy produkt – Sharp KC-D50EUW.

Przewaga oczyszczacza marki Sharp tkwi w tym, że urządzenie to nie tylko z powodzeniem pełni swoją podstawową funkcję, sprawdza się ono bowiem równie dobrze jako efektywny nawilżacz powietrza. Co więcej, zostało ono wyposażone w opatentowaną technologię jonową, dzięki której różnego rodzaju wirusy i bakterie zostaną wyeliminowane z naszego mieszkania, a powietrze stanie się rześkie i przyjemne.

Warto zaznaczyć, że filtry używane w Sharp KC-D50EUW charakteryzują długą żywotnością –  można ich używać nawet przez okres 10 lat, co sprawia, że urządzenie jest niezwykle tanie w eksploatacji. Co więcej, samo poinformuje nas, kiedy powinniśmy oczyścić filtr, dzięki czemu jego użytkowanie stanie się dla nas o wiele łatwiejsze.

Ogromnym atutem Sharp KC-D50EUW jest również oryginalny design, który sprawi, że oczyszczacz doskonale wkomponuje się w każde wnętrze i znajdzie zastosowanie w pokojach dziennych, sypialniach, a także pokojach dziecięcych. Został on także wyposażony w kółka, które ułatwią nam transport urządzenia z pomieszczenia do pomieszczenia.