Solidne fundamenty wiedzy o nieruchomościach i budowie domów

Oczyszczacz powietrza Boneco H680

Szukasz idealnego oczyszczacza powietrza do domu? Chcesz zadbać o zdrowie swoich najbliższych? Prezentujemy zalety i parametry techniczne oczyszczacza powietrza Boneco H680. Sprawdź jego zalety.

Oczyszczacz Boneco H680

Oczyszczacz powietrza Boneco H680 został wyprodukowany przez szwajcarską firmę cieszącą się dużą renomą. Stanowi połączenie oczyszczacza i nawilżacza powietrza. Zdecydowanie jest to nabytek, który możemy zaliczyć do wysokiej półki cenowej, gdyż aby wejść w jego posiadanie musimy wydać nawet około 4 tysięcy złotych.

W sprzęcie zainstalowany został standardowy system filtrów, czyli: tzn. filtr wstępny, który ma możliwość wyłapania zanieczyszczeń w postaci sierści, kurzu i innych zanieczyszczeń o odpowiednio dużych rozmiarach. Następny to filtr HEPA, który daje możliwość pozbycia się alergenów wziewnych i pyłów. Ostatnio to filtr węglowy, który pochłania nieprzyjemne zapachy i gazy.

Skuteczne oczyszczanie powietrza

Powietrze, które jest zasysane przez oczyszczać przechodzi przez zbiornik z wodą, pozostają w niej w formie osadu większe cząsteczki, takie jak kurz, alergeny wziewne sierść czy pyłki. Zbiornik ma pojemność 10 litrów w związku z czym woda nie musi być często wymieniana. Zintegrowany filtr działa sprawnie przez rok lub dwa, po tym czasie należy go wymienić, co stanowi koszt w okolicy 300 złotych.

Oczyszczacz Boneco H680 posiada 6 trybów pracy, które dobiera się odpowiednio wedle stopnia zanieczyszczeń, które możemy określić na podstawie danych ze specjalnego czujnika. Można również zdecydować się na automatyczną pracę, wówczas moc oczyszczania dobierana jest poprzez jej dopasowanie do poziomu zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu.

Idealny oczyszczacz do domu

Wyposażono go m.in. w blokadę rodzicielką, pracuje wyjątkowo cicho i ustala optymalny poziom nawilżenia powietrza odpowiedni nawet dla najmłodszych mieszkańców. Oznacza to, że urządzenie jest bardzo bezpieczne i może być swobodnie stosowane w domach z małymi dziećmi. Jeżeli więc zależy Ci na zdrowiu Twojej rodziny, przekonaj się, że to urządzenie jest idealnym rozwiązaniem.