Solidne fundamenty wiedzy o nieruchomościach i budowie domów

Strefa inwestora

Strefa inwestora HOME 7 to miejsce dla każdego inwestora, zarówno tego początkującego jak i doświadczonego. Podpowiemy Ci jak dobrze zarządzać swoją nieruchomością. Pomożemy w wyborze odpowiednich podwykonawców. Zasugerujemy jak dobrze zainwestować swoje pieniądze w branży nieruchomości. Zestawienie niezbędnych wymagań, formalności oraz porad, dotyczących tego jak szybko i sprawnie zarządzać nieruchomościami. Skorzystaj z pomocy ekspertów z wielu branż i zostań efektywnym inwestorem.  

Budowa domu wymaga podjęcia wielu trudnych i precyzyjnych decyzji. Problemy pojawiają się już na początku, gdy jesteśmy dopiero w fazie wyboru projektu. Jeśli zdecydujemy się już na projekt gotowy, to musimy wiedzieć co dokładnie musi on zawierać. W takim przypadku należy się dokładnie zapoznać z jego poszczególnymi elementami i dokładnie go przeanalizować.

Czytaj dalej

Zarówno zakup jak i sprzedaż nieruchomości są zadaniami niełatwymi. Niejednokrotnie taka transakcja jest transakcją życia, kiedy inwestujemy dorobek kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu lat pracy. Żeby te wszystkie pieniądze nie przepadły, a zaowocowały w odpowiedni sposób musimy podejść do tematu ostrożnie. Jeśli nie posiadamy umiejętności sprzedażowych i wiedzy z zakresu przepisów prawnych dotyczących handlu nieruchomościami, najlepszą […]

Czytaj dalej

Jaka jest aktualna sytuacja na rynku nieruchomości? Co z programem Mieszkanie dla Młodych i jakie jeszcze propozycje mieszkaniowe dla młodych ludzi przygotowało państwo? Czy ceny gruntów i mieszkań w 2016 roku są atrakcyjne dla kupujących?  W pierwszym kwartale 2016 dużo działo się na polskim rynku nieruchomości.

Czytaj dalej

Pośpiech, duża ilość zleceń lub niedbalstwo, to najczęstsze przyczyny błędnie wykonanych posadzek. Zwłaszcza w pomieszczeniach przemysłowych czy halach produkcyjnych, gdzie równość posadzki sprawia duże problemy. Przy takich niedogodnościach warto dobrze się zastanowić z wyborem rodzaju posadzek przemysłowych. Rodzaje posadzek przemysłowych Posadzka to wierzchnia, użytkowa warstwa podłogi, która jest głównym elementem wykończenia, umożliwiającym swobodne i bezpieczne […]

Czytaj dalej