Solidne fundamenty wiedzy o nieruchomościach i budowie domów

Domowy ekspres do kawy

Tym, co wyróżnia ekspres Jura J6, jest niestandardowy design. Z pozoru prosta i nieskomplikowana linia zwraca uwagę, a srebrne i białe dodatki robią duże wrażenie. Ponadto ekspres wyposażono w system oświetleń, który sprawia, iż przygotowywanie kawy to prawdziwa przyjemność. Podświetlenie filiżanki z kawą pozwala elegancko ją zaprezentować, a niebieskie światło skierowane na szklane elementy konstrukcji ekspresu sprawia, iż wygląda on niemal jak urządzenie kosmiczne.

Design to nie jedyne, za co można pochwalić ekspres do kawy Jura J6. Urządzenie umożliwia przygotowanie tradycyjnych kaw: czarnej i białej. Ponadto, użytkownik może napić się Espresso, Latte, Ristretto czy też Macchiato. Na niepowtarzalne wrażenia smakowe i estetyczne wpływa również funkcja gładkiej pianki.

Nowoczesny ekspres do kawy

Ekspres Jura J6 został wyposażony w szereg innowacyjnych funkcji. Między innymi, urządzenie rozpoznaje filtr wody, dzięki Inteligentnemu Systemowi Wody, który korzysta z technologii RFID. Ponadto, programy czyszczące nieustannie kontrolują stan higieny poszczególnych systemów.

Innowacyjne technologie wykorzystano również do maksymalnego ułatwienia zarządzania urządzeniem. Ekspres został wyposażony w klasyczne pokrętło Rotary Selection. Ponadto, użytkownik ma możliwość zarządzania przygotowywaniem kawy poprzez wyświetlacz TFT. Zatem błyskawicznie ustawia się maszynę na przygotowanie ulubionej kawy, która po chwili jest już gotowa. Użytkownik samodzielnie decyduje, czy do kawy chce dodać mleko i gładką piankę.